top of page
333046222_1373832450071849_8725706871116216332_n.jpg

Kdo jsme?

Ahoj. Jmenujeme se Petra a Ondřej, jsme dva Češi, kteří se vydali na cesty. Jsme pár českých bláznů, co se rozhodl, že místo toho, aby seděl doma, pozná kousek toho našeho krásného světa. Aktuálně náš život trávíme na cestách po jihovýchodní Asii. Není se čemu divit, že jsme tak trochu tuláci, vždyť i k našemu seznámení došlo na cestách… asi se nám to stalo osudovým. 🌍🌎🌏Na našem blogu si přečtěte zápisky z míst, která jsme už stihli navštívit. Snad Vás čtení bude bavit stejně, jako nás psaní našich vzpomínek. A důvod proč zakládáme tenhle blog? Ten je úplně jednoduchý! Je pro lidi, kteří chtějí cestovat a kteří nemají představu o tom, co všechno jim různá místa můžou nabídnout. Taky je pro lidi, kteří by se rádi podívali do světa, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžou. V neposlední řadě je pro lidi, kteří chtějí sledovat naše kroky napříč ostrovy, zeměmi, životem. Jsme Vaši Češi na cestách, Češi ve světě.

  • Facebook
  • Instagram

Our story aneb jak se z nás stali MY

V roce 2021 jsem se vydala na cestu, na dálkovou trasu po České republice. Tenkrát jsem byla zaměstnaná v call centru a byla jsem zasnoubená. Vyrazila jsem na cestu podél českých hranic a po 37 dnech putování (btw. tenkrát jsem na cestě oslavila 37 narozeniny) jsem potkala Ondru. Byl to kluk, který pořád mluvil, a mně bylo smutno, že mé putování už pomalu končí. Tak nějak si to sedlo a tři dny jsme šli spolu. Po návratu domů šlo vše ráz naráz, rozchod, vrácení prstenu, první pusa a zanedlouho i stěhování do Indonésie. Pokud byste si o mé cestě a našem seznámení chtěli přečíst něco málo navíc, kupte si knihu od Martina Úbla Stezka Českem, kde to v kostce najdete. Pokud ale chcete vědět o hodně víc, kontaktujte mě a mohu Vám nasdílet celý můj příběh, který jsem nazvala Moje české Camino.

Kontakt

Máte zájem o cestovatelský deník nebo obraz na zakázku? Určitě se nebojte zeptat na podrobnosti emailem či přes WhatsApp.

petra.chlupackova@gmail.com

00420 773 55 77 29

bottom of page