top of page

Jávský deník - den 17. DUFAN Jakarta

Aktualizováno: 16. 5.

17. 2. 2023


Jak už jsem včera předeslala, dnešní den byl ve znamení zábavy. Naším jediným cílem bylo navštívit zábavní park DUFAN Jakarta. Takže ráno vstávání, snídaně, taxík a v 10:30 příjezd k Dufanu. Tady jsme si zaplatili VIP vstupenky přesně tak, jak jsme si včera slíbili. Pravdou je, že byly o něco dražší, ale na druhou stránku víme, že jsme vskutku udělali dobře. Nebudu vás napínat, cena za osobu byla 650 000 IDR (975 Kč). V ceně vstupenky byl nejen přístup do Premium lounge, kde jsme měli k dispozici čaj, kávu a nealkoholické nápoje zdarma, ale především předbíhání všech front. Po včerejším čekání na hrad hrůzy jsme to opravdu uvítali.


Některé atrakce tu byly určené spíše dětem, jiné budily respekt a trochu strach i v nás, a to musíme říct, že už jsme něco zažili. Každopádně musíme uznat, že jsme si všimli, že indonéská mládež je tak nějak méně otrlá, taková nezkažená, takže na velké atrakce, které nás bavily nejvíc, se většina z nich bála jít. U jednoho domu hrůzy, do kterého jsme po tom včerejším vlastně už ani nešli, jsme viděli jednu slečnu, která chudák úplně hystericky plakala. Inu, bylo to pro nás trochu zvláštní...


Asi tady nemá smysl popisovat jednotlivé atrakce, a tak sem pouze nahodím pár fotek a později přihodím i video, které vytvořím. Byla to sranda, kterou jsme si vážně, ale vážně užili. Vlastně jsme tu zůstali až do zavíračky a některé atrakce stihli i třikrát :)
14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page